آموزش فاركس و ارزهاي ديجيتال

آموزش فاركس و ارزهاي ديجيتال

آموزش فاركس و ارزهاي ديجيتالTel:88-0000-0000

چگونه مي‌توانيد با بيت كوين كسب درآمد كنيد؟

آيا مي‌خواهيد پول بيشتري به دست آوريد؟ بيت كوين يك راه عالي است كه با استفاده از آن مي‌توانيد كسب درآمد كنيد. بسياري از افراد فكر مي‌كنند كه ماين كردن و سرمايه گذاري در ارزهاي رمزنگاري شده تنها راهيست كه مي توان با بيت كوين كسب درآمد كرد، در حالي كه روش هاي ديگري نيز وجود دارند كه با استفاده از آنها مي‌توان درآمد كسب كرد.

راه اندازي فاست (Faucet) بيت كوين

يكي از راه‌هاي كسب درآمد با بيت كوين راه اندازي فاست بيتكوين است. اين وبسايت‌ها در ازاي حل كپچا يا مشاهده يك وبسايت ديگر در هر ساعت، بيت كوين رايگان جايزه مي‌دهند.

شما مي توانيد فاست خود را به دو روش ايجاد كنيد: با كدنويس يا خريد يك وب سايت آماده. هنگامي كه فاست شما راه اندازي شد، قبل از اينكه آن را فعال كنيد، بايد آن را تأمين مالي كنيد تا بتوانيد پاداش را براي مردم ارسال كنيد. اين پاداش‌ها مقادير كوچكي از بيت كوين هستند كه به طور خودكار به كاربران سايت داده مي شود، و شما از طريق آگهي‌هايي كه در سايت خود قرار داده ايد، درآمد بيشتري خواهيد داشت.

شما مي‌توانيد با راه اندازي يك فاست ماهانه بين ۵۰ تا ۸۰۰ دلار كسب درآمد كنيد.

راه اندازي وبسايت بيت كوين براي كسب درآمد

يكي ديگر از فرصت هاي كسب درآمد با بيت كوين، راه اندازي سايت اطلاعات بيتكوين است. اين نوع وبسايت‌ها معمولا اصول و چگونگي استفاده از بيت كوين را براي كاربران جديد در اين حوزه توضيح مي‌دهند و شما از تبليغات و لينك‌هاي وابسته در اين وبسايت‌ها پول دريافت مي‌كنيد.

ماينينگ يا استخراج بيت كوين

قديمي ترين راه براي به دست آوردن بيت كوين از طريق ماين كردن آن است. ماينينگ فرايندي است كه از طريق آن ارزهاي ديجيتالي ايجاد مي‌شوند. اين فرايند شامل حل الگوريتم‌هاي پيچيده است و بلاك هايي را ايجاد مي‌كند كه بعدا به دفتر كل عمومي اضافه مي شوند. يك دفتر كل عمومي، تاريخچه تمامي تراكنش‌هايي است كه شامل بيت كوين هستند.

چگونه مي‌توانيد با بيت كوين كسب درآمد كنيد؟

ماينرها همزمان با ايجاد بلاك‌هاي جديد و اضافه كردن آنها به بلاك چين، با بيت كوين هاي جديد پاداش دريافت مي‌كنند. براي ماين كردن، شما بايد روي سخت افزارهاي مخصوص ماينينگ سرمايه گذاري كنيد كه اين مي‌تواند با مشكل افزايش سختي همراه باشد. اگر شما تجهيزات ماينينگ گران قيمت نداشته باشيد، قادر نخواهيد بود تا به طور موثر ماين كنيد و پاداش زياد دريافت كنيد. يك گزينه براي كساني است كه نمي‌توانند هزينه زيادي را براي خريد تجهيزات ماينينگ صرف كنند، پيوستن به استخرهاي ماينينگ است. اين استخرها توان پردازشي تعداد زيادي كامپيوتر را در جمع آوري مي‌كنند.

براي آشنايي بيشتر با نحوه استخراج بيت كوين مقاله «كسب درآمد با استخراج بيت كوين» را مطالعه كنيد

سرمايه گذاري – خريد و تريد

ساده ترين راه براي سرمايه گذاري در بيت كوين خريد آن است. امروزه شركت‌هاي زيادي وجود دارند كه كسب و كار آنها خريد و فروش بيتكوين است. شما تنها به يك كيف پول بيتكوين، و يك اكسچنج ارزهاي ديجيتالي براي خريد بيت كوين نياز داريد.

يكي ديگر از راه هايي كه مي توانيد بيتكوين خريداري كنيد اين است كه با فروشندگان ملاقات كنيد. اپليكيشن‌هايي وجود دارند كه امكان تنظيم جلسه با فروشندگان را جهت تبادل فيات با بيت كوين براي شما محيا مي‌كند.

با وجود اينكه شما مي‌توانيد از طريق اكسچنج‌ها تريد كنيد، پلتفرم‌هايي براي تريد وجود دارد كه به عنوان يك واسطه عمل مي‌كنند. از طريق اين پلتفرم‌ها مي‌توان از قيمت‌هاي بالا و پايين ارزهاي ديجيتالي استفاده كرد و در بهترين زمان، خريد و فروش انجام داد.

بعضي از تريدرها، با خريد و نگهداري بيتكوين براي مدت زمان طولاني، يك استراتژي بلند مدت را در نظر مي‌گيرند. از آنجا كه عرضه بيتكوين محدود است، ارزش آن بايد در طول زمان افزايش يابد.

بعضي از تريدرهاي ديگر، استراتژي كوتاه مدت را انتخاب كرده و در آن از طبيعت ارزهاي ديجيتالي استفاده مي‌كنند. آنها در زمان نزول قيمت كوتاه و ناگهاني خريد مي‌كنند و هنگامي كه قيمت دوباره افزايش پيدا كرد، مي‌فروشند.

فروش محصول و خدمات

شما مي توانيد با فروش محصولات و خدمات و پذيرفتن بيت كوين به عنوان يك روش پرداخت، كسب درآمد كنيد. به طور كلي شما بايد محصولات و خدمات كسب و كار خود را براي عموم مردم ارائه دهيد. اگر شما در حال حاضر در حال بازاريابي هستيد، بايد به پذيرش بيت كوين به عنوان پرداخت فكر كنيد. ارزهاي ديجيتالي طيف گسترده‌اي از فرصت هاي كارآفريني را فراهم مي كنند و به عنوان يك پول ديجيتالي اجازه مي‌دهند تا بازرگانان كسب و كار خود را به شيوه اي ارزان تر و سريع تر انجام دهند.

فرصت هاي زيادي وجود دارد كه شما مي‌توانيد از طريق بيتكوين سرمايه كسب كند. درنهايت شما با ماين كردن، سرمايه گذاري، راه اندازي سايت خودتان و راه هاي بسيار ديگري مي‌توانيد به وسيله ارزهاي ديجيتالي درآمدزايي كنيد.

منبع ميهن بلاك چين

ادامهـ مطلبـ
| ۲۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۶:۵۳:۰۳ | رضا
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 8
بازديد ديروز : 2
بازديد كل : 137

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان